Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ześta głosowały na bande łysola to mata, no i fajnie! Park ha ha ha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, niech miasto sie rozwija i rozbudowuje. A tym mieszkańcom Lublina, którzy mieszkają w tym miejscu a którym przeszkadzają bloki to proponuje przeprowadzkę na wieś. Podpieranie się referendum przy 13% frekwencji to kpina, gdyby chodzili od mieszkania do mieszkania w całym Lublinie przeciwnicy zabudowy tego terenu polegliby z kretesem. Brawo dla p. Żuka za odważna, rozwoją decyzję.
Pewnie że tak masz w 100% rację a nie syf kiła i mogiła na tych Górkach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli juz dojdzie do tej zabudowy warto by zrobić małe sledztwo i sprawdzić ile dzieci i żon radnych będzie miało tam "kupione" mieszkania. Na razie radni koalicji są zapatrzeni w swojego guru Adamowicza jak w obrazek. Tyle że tamten nawet się z niczym nie krył bo przecież wolne sądy w Gdańsku mogły i tak wydać jedynie słuszny wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kiedyś podpalane trawy spowodują pożar sąsiedniej zabudowy albo złobka to ciekawe co wtedy będa ludzie mówić. Że bezmyślność trzymać łąkę w środku miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłudźcie się o Smoluchowskiego, Żeglarską i inne ulice , to tematy zastępcze dla pana Żuka , a on sobie po cichu uchwali Górki Czechowskie , tak przy okazji. Bez kłutni , kazdy z jego radnych otrzyma talon na mieszkane w TBV i tyle. Podpiszą zmianę planu jeszcze w czerwcu. Taka to mamy zkur..oną władzę w Lublinie. Na dodatek przyjezdną. Szkoda mieszkańców i miasta dla takiej władzy ale sami głosowalin a tego krętacza który słucha jedynie deweloperów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, niech miasto sie rozwija i rozbudowuje. A tym mieszkańcom Lublina, którzy mieszkają w tym miejscu a którym przeszkadzają bloki to proponuje przeprowadzkę na wieś. Podpieranie się referendum przy 13% frekwencji to kpina, gdyby chodzili od mieszkania do mieszkania w całym Lublinie przeciwnicy zabudowy tego terenu polegliby z kretesem. Brawo dla p. Żuka za odważna, rozwoją decyzję.
Aha, czyli decyzja już podjęta...zmiana studium to będzie tylko formalnośc...dobrze wiedziec...
 Sprawny samorząd! ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo trole piszące o rozwoju niech jeszcze pokrzyczą o budowie osiedla na Majdanku albo zamianie Zamku na hotel. W końcu rozwój jest najważniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z parkiem i częściową zabudowa był dobry. Założę się, że skońcyz się tak, że 50 % będzie zabudowane. Lex deweloper da tę mozliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu straszycie betonem. Ciekawe gdzie dziennikarze z dziennika mieszkają, w szałasach?
 Nie wiem gdzie mieszkają dziennikarze Dziennika ale wiem gdzie Ty pracujesz - w Ratuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno się wypowiadać czy przygotowywany plan jest dobry czy zły jak nikt go jeszcze nie widział, ale jedno jest pewne: jeżeli Prezydent będzie działał metodą faktów dokonanych i czekając na opinie mieszkańców to dla wielu skompromituje go na zawsze jako gospodarza miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli żuk tak zrobi, jeśli radni będą służyć tylko za bezrozumne i bezwolne przyciski do głosowania, to koniec mojego głosowania na was! KONIEC. Banach, krawczyk, i inni z Czechowa! Wybiorę kogokolwiek kto w kampanii będzie miał hasło by dobrać wam się do tyłków za ten układ deweloperski i niech sobie nawet zrobią komisje śledcze by wam wszystkim którzy siedzicie w kieszeni dewelopera dobrać się do tyłków!!!! Panie Żuk, zawiódł mnie pan na całej linii - a brak skomentowania "pierwszego ważnego referendum blablabla" to przedszole w twoim wykonaniu!! Jest to tak żęnujące, nieprofesjonalne wobec swoich wyborców, własciwie to pokazało prawdziwe oblicze pana i to jak ważni jesteśmy my. Masz Pan jeszcze szansę< żuk, krawczyk... macie trochę honoru? mioeszkanka dla córek w korzystnej cenie ma być z widokiem na park? w życiu nie będzie już tylu głosów ile teraz miałeś! banach - to tak godnie, po katolicku tak postępować będąc u władzy? czy może priorytety się zmieniły jak już się nie jest wysoko? może we wspólnych drogach niech się mieszkańcy wypowiedzą co o tym sądzą?? bo w głosowaniu na osiedlu wypowiedzieli się jasno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje się, że dążenie do betonowania górek czechowskich jest pochodną betonu . . . w Ratuszu i okolicach :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tate całą noc śpiewał Hawa nagila, Hawa nagila, Hawa nagila. Wenismecha. I cała Wielka Łoża Lubelskich Deweloperów, też się raduje i cieszy i wujek Abram z Nowy Jork też się cieszy. I tate do mnie mówi Salcie córuniu ty moja my moja, ty moja perełka, dziękuj Panu i też tańcz i raduj się też, za to że nam służy i robi dla nas o co go poprosimy Pan Żuk. Tate też z tej radości chciał zacząć płacić podatki w Lublinie ale zaraz mu przeszło. I wy goje też się radujcie i tańczcię, bo to wielki dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołać tego skorumpowanego robaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal ! Tyle się mów I i pisze o tym, że w Polsce za parę lat będzie deficyt wody, że podnoszą się temperatury, że cywilizacja za 30 lat zacznie wymierać, że zanieczyszczenia powietrzaitp a beton z ratusza będzie betonował ???? Mojego głosu też już nie dostaniecie ! I nie tylko mojego ale i całej mojej rodziny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni Po z CZechowa i Slawina jestescie skonczeni, wasza kadencja bedzie ostatnią i pozegnacie sie z polityka na zawsze. Tak traktujecie mieszkancow to my was tak samo potraktujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pytanie, do "władcy" miasta: czy posiada Pan akcje spółek których przedmiotem działalności jest: produkcja betonu lub które świadczą usługi w zakresie budownictwa mieszkaniowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie takie podejście prezydenta i radnych z PO popychają ludzi do głosowania na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze z ciekawością zaglądam na formum pod górkami czechowskicmi. Dziwi mnie, ze tylkoe komentarzy. I po jednej i dugiej stronie siedzą 2 moze 3 osoby i naginają.    Śmieszni jesteście, weźcie sie do roboty. Ludzi nie obchodzą wasze górki. widać to po frekwencji w referendum. Poszli tylko wasi znajomi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchwalcie w końcu to Studum! z zabudową lub nie dla górek, ale uchwalcie. Wstyd, ze to tyle trwa. Mieszkańcy innych dzielnic znienawidzili już górki za to co zrobiliście. I tak tam nikt nie chodzi. zajmijcie sie terenami, gdzie mieszkają ludzie, nie dziki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 29

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...